Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2024-04-06/2024-04-07
1 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
2 | AP 21 CHRZANÓW | - | MKS TRZEBINIA | 2024-04-07 | 11:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | 8:0 |
3 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2024-04-06 | 10:00 | MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka ) | 3:3 |
4 | SKAWA WADOWICE | - | MKS SMS II OŚWIĘCIM | 2024-04-07 | 10:00 | Boisko ze sztuczna nawierzchnią 105x68 (Wadowice, Błonie 2) | 0:6 |
Kolejka: 2 w dniach 2024-04-13/2024-04-14
5 | SKAWA WADOWICE | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
6 | ASTRA SPYTKOWICE | - | MKS SMS II OŚWIĘCIM | 2024-04-13 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | 0:3 |
7 | MKS TRZEBINIA | - | BABIA GÓRA SUCHA BESK | 2024-04-13 | 10:00 | MKS Trzebinia (Trzebinia, Kościuszki 33) | 0:8 |
8 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-04-14 | 12:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | 4:2 |
Kolejka: 3 w dniach 2024-04-20/2024-04-21
9 | AP 21 CHRZANÓW | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
10 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 2024-04-20 | 10:00 | MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka ) | 0:4 |
11 | MKS SMS II OŚWIĘCIM | - | MKS TRZEBINIA | 2024-04-21 | 11:00 | LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13) | 10:0 |
12 | SKAWA WADOWICE | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2024-04-21 | 10:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | 2:0 |
Kolejka: 4 w dniach 2024-04-27
13 | ASTRA SPYTKOWICE | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
14 | MKS TRZEBINIA | - | SKAWA WADOWICE | 2024-04-27 | 12:15 | MKS Trzebinia - sztuczna nawierzchnia (Trzebinia, Ochronkowa 24 A) | 0:11 |
15 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | - | MKS SMS II OŚWIĘCIM | 2024-04-27 | 15:00 | LKS Sokół Przytkowice (Przytkowice 496) | 7:0 |
16 | AP 21 CHRZANÓW | - | BABIA GÓRA SUCHA BESK | 2024-04-27 | 10:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | 4:0 |
Kolejka: 5 w dniach 2024-05-01
17 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
18 | MKS SMS II OŚWIĘCIM | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-05-01 | 15:00 | LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13) | 0:2 |
19 | SKAWA WADOWICE | - | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 2024-05-01 | 10:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | 1:2 |
20 | ASTRA SPYTKOWICE | - | MKS TRZEBINIA | 2024-05-01 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | 5:2 |
Kolejka: 6 w dniach 2024-05-04/2024-05-05
21 | MKS TRZEBINIA | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
22 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2024-05-05 | 14:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | 3:0 V |
23 | AP 21 CHRZANÓW | - | SKAWA WADOWICE | 2024-05-04 | 10:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | 0:0 |
24 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | MKS SMS II OŚWIĘCIM | 2024-05-04 | 10:00 | MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka ) | 2:1 |
Kolejka: 7 w dniach 2024-05-11/2024-05-12
25 | MKS SMS II OŚWIĘCIM | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
26 | SKAWA WADOWICE | - | BABIA GÓRA SUCHA BESK | 2024-05-12 | 10:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | 2:3 |
27 | ASTRA SPYTKOWICE | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-05-11 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | 0:5 |
28 | MKS TRZEBINIA | - | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 2024-05-11 | 09:30 | MKS Trzebinia - sztuczna nawierzchnia (Trzebinia, Ochronkowa 24 A) | 0:19 |
Kolejka: 8 w dniach 2024-05-18/2024-05-19
29 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
30 | MKS TRZEBINIA | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-05-19 | 10:00 | MKS Trzebinia - sztuczna nawierzchnia (Trzebinia, Ochronkowa 24 A) | : |
31 | ASTRA SPYTKOWICE | - | BABIA GÓRA SUCHA BESK | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
32 | MKS SMS II OŚWIĘCIM | - | SKAWA WADOWICE | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13) | : |
Kolejka: 9 w dniach 2024-05-25/2024-05-26
33 | SKAWA WADOWICE | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
34 | MKS SMS II OŚWIĘCIM | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2024-05-26 | 11:00 | LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13) | : |
35 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | MKS TRZEBINIA | 2024-05-25 | 17:00 | MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka ) | : |
36 | AP 21 CHRZANÓW | - | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 2024-05-25 | 10:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | : |
Kolejka: 10 w dniach 2024-05-29
37 | AP 21 CHRZANÓW | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
38 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | - | BABIA GÓRA SUCHA BESK | 2024-05-29 | 17:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | : |
39 | MKS TRZEBINIA | - | MKS SMS II OŚWIĘCIM | 2024-05-29 | 17:00 | MKS Trzebinia (Trzebinia, Kościuszki 33) | : |
40 | ASTRA SPYTKOWICE | - | SKAWA WADOWICE | 2024-05-29 | 17:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
Kolejka: 11 w dniach 2024-06-01/2024-06-02
41 | ASTRA SPYTKOWICE | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
42 | SKAWA WADOWICE | - | MKS TRZEBINIA | 2024-06-02 | 11:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
43 | MKS SMS II OŚWIĘCIM | - | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 2024-06-02 | 10:00 | LKS Rajsko (Rajsko, Szeroka 13) | : |
44 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-06-01 | 10:00 | MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka ) | : |
Kolejka: 12 w dniach 2024-06-08
45 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
46 | AP 21 CHRZANÓW | - | MKS SMS II OŚWIĘCIM | 2024-06-08 | 10:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | : |
47 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | - | SKAWA WADOWICE | 2024-06-08 | 10:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | : |
48 | MKS TRZEBINIA | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2024-06-08 | 10:00 | MKS Trzebinia (Trzebinia, Kościuszki 33) | : |
Kolejka: 13 w dniach 2024-06-15/2024-06-16
49 | MKS TRZEBINIA | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
50 | ASTRA SPYTKOWICE | - | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | 2024-06-15 | 10:00 | LKS Astra Spytkowice (Spytkowice, Zamkowa 52) | : |
51 | SKAWA WADOWICE | - | AP 21 CHRZANÓW | 2024-06-16 | 10:00 | MKS Skawa Wadowice (Wadowice, Błonie 2) | : |
52 | MKS SMS II OŚWIĘCIM | - | BABIA GÓRA SUCHA BESK | 2024-06-15 | 10:00 | LKS Zaborzanka (Zaborze, Grojecka 5) | : |
Kolejka: 14 w dniach 2024-06-22
53 | MKS SMS II OŚWIĘCIM | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
54 | BABIA GÓRA SUCHA BESK | - | SKAWA WADOWICE | 2024-06-22 | 10:00 | MICKIEWICZA (Sucha Beskidzka ) | : |
55 | AP 21 CHRZANÓW | - | ASTRA SPYTKOWICE | 2024-06-22 | 10:00 | Orzeł Balin (Balin, Spółdzielców 6) | : |
56 | KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZ. | - | MKS TRZEBINIA | 2024-06-22 | 10:00 | MKS "Kalwarianka" (Kalwaria Zebrzydowska, Adama Mickiewicza 16) | : |